• Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Tel: 0370 412 72 92
Creative Solutions

Üretim Standartları

Kalite sistemine uygun bir şekilde üretimi esas alan firmamız gerekli olan belgelendirme çalışmalarını yaparak ivmesinde yükselme göstermiştir.

marketing

Satış Pazarlama

Artan rekabet ve müşteri talepleri sonucunda pazarlama ve satış stratejilerimizi daha etkin kılmak için için marka stratejileri belirlemekteyiz. Satış Departmanı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ulaşabilirsiniz.

planning

Müşteri Hizmetleri

Satış öncesi gerekli bilgilendirme ve satış sonrası hizmetler ile üretimini sağladığımız ürünler hakkında oluşabilecek sorunlara hızlı çözüm sağlıyoruz.

support

SYM İSG

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte, firmamız İSG denetimlerini eksiksiz yaptırıp bu gelişim de bir süreklilik göstermektedir.

Çevre Politikamız

nedenbiz

Teknoloji seçiminde, tesislerin inşa ve işletmesinde hammadde ve enerji kullanımında, doğal kaynakları ve çevreyi koruyarak israfı ve kirlenmeyi önlemek amacıyla atıkların en düşük seviyeye düşürerek geri dönüşümünü desteklemek

Devamını Oku

Neden Biz?

demir

SYM Demir Çelik Sanayi A.Ş. 1980'li yıllarda kurulmuş olup Karabük Haddehaneler Bölgesinde 8.719 m²'lik alanda hizmetine devam etmektedir. Sym Demir Çelik Sanayi A.Ş N08 mm –N25 mm arası TSE 708/Nisan 2010 standartlarında  S420-B500b...

Devamını Oku
1.png
14001.png
certifiiso.png
g.png
tse.png

İletişim

  • 0370 412 72 92
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • KURTULUŞ MH.YENİ SANAYİ BÖLGESİ
  • KARABÜK MERKEZ